• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Fotografia Portretowa: Uchwyć Piękno Ludzi

Różnego rodzaju gry strategiczne właściwie od zawsze są niesamowicie wręcz popularne wśród amatorów szeroko rozumianej komputerowej rozrywki, ale raczej trudno byłoby się temu dziwić. W końcu tytuły takie dają nam bardzo interesującą możliwość zbudowania na przykład własnej firmy praktycznie od samego początku; bardzo często może to być dość trudne, bo każdy gracz musi troszczyć się w nich o sporo najróżniejszych rzeczy, podobnie jak i w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek rzeczywistej działalności. Obecnie świetną propozycją są przede wszystkim gry strategiczne na przeglądarki, ponieważ w ich przypadku otrzymujemy ponadto możliwość prowadzenia rywalizacji z innymi graczami, często pochodzącymi z całego świata. Do absolutnie najlepszych tytułów tego typu bez wątpienia należy obecnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle nawiązuje do tematyki kolei. Zadaniem gracza jest zbudowanie tu sprawnie działającej oraz dochodowej firmy zajmującej się tą właśnie dziedziną, co oczywiście nie jest proste. Trzeba tutaj bez przerwy dbać przykładowo o najwyższy możliwy poziom należących do nas lokomotyw oraz wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest niezwykle rozbudowana, dzięki czemu spędzając z nią swój czas będziemy mogli poczuć się dosłownie jak w czasie budowania prawdziwej firmy. Co więcej, spotkamy się tu z wieloma graczami z całego świata, z którymi możemy oczywiście rywalizować.
Gra Rail Nation została stworzona z myślą o każdym miłośniku kolei, która faktycznie potrafi być niezwykle ciekawym tematem. Z drugiej strony świetnie może się przy niej bawić praktycznie każdy, kto zwyczajnie lubi dobre gry strategiczne, więc zdecydowanie warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Przeglądaj

2. Tutaj

3. Kliknij i zobacz

4. Przeczytaj to

Gry Wideo: Od Pong do Esportu

Categories: Hobby

Comments are closed.